OBÓZ LETNI 2015

Harcerska Akcja Letnia 2015 odbywać będzie się na stanicy w Szklanej Hucie . Turnus rozpocznie się 8 sierpnia i trwać będzie pełne 2 tygodnie. Jak zwykle czeka nas wiele atrakcji turystycznych oraz masa zabaw, gier i podchodów!

Szczegółowe informacje o Stanicy w Szklanej Hucie pod linkiem :  link

Karta Kwalifikacyjna na obóz letni: link     pdf.

 

  • Spotkanie przed obozowe dla rodziców i opiekunów dzieci wyjeżdżających do Szklanej Huty odbędzie się 10.06.2015r. w LO II Mysłowice ul. Mikołowska 3, o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

  • Lista rzeczny niezbędnych do wzięcia na kolonie zuchową w ramach obozu letniego 2015.

    Szczegóły pod linkiem: Link

 

  • Podajemy do wiadomości że wyjazd na obóz odbędzie się 8 sierpnia. Zbiórka jest zorganizowana na parkingu przed halą sportową Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mysłowicach ( ul.Ks. Norberta Bończyka 32 z ) o godzinie 19:00 planowany wyjazd około 20:00

 

Drodzy Rodzice!
W związku ze zmianami wprowadzonymi w tym roku w regulaminie zatwierdzania obozów harcerskich prosimy Państwa o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa. W dokumencie tym znajdziecie informacje dotyczące m.in. kadry, miejsca i godziny wyjazdu, warunków socjalnych, programu oraz warunkach rezygnacji z udziału w obozie.
W dniu wyjazdu na obóz podczas zbiórki pod autokarem będziemy zbierać podpisy pod listą potwierdzającą, że zapoznaliście się Państwo z warunkami uczestnictwa i akceptujecie je. Podpis muszą złożyć Rodzice, nie Dzieci!
Jeśli ktoś z Państwa nie będzie osobiście odwoził swojej Pociechy na miejsce zbiórki prosimy o pobranie poniższego pliku, zapoznanie się z warunkami i wydrukowanie drugiej strony, na której złożycie Państwo oświadczenie. To oświadczenie prosimy przekazać nam przez Państwa Dziecko w dniu wyjazdu, lub, jeśli Państwo wolą, osobiście do Komendy Hufca lub organizatora obozu.
Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.
Warunki uczestnictwa : link

plakat 3

Koszty obozu:

 

członkowie ZHP  –  1000 zł

 

osoby niezrzeszone 1100 zł

 

 

Terminy i wysokość rat na Obóz :

  •  pierwsza wpłata : 150 zł 
  • druga wpłata :     400 zł                                         Termin  do 3    czerwca
  • trzecia wpłata :   450 zł     dla harcerzy               Termin do 30  czerwca
                                   550 zł    dla niezrzeszonych   Termin do 30  czerwca

 

Pieniądze proszę przelewać na konto Hufca : 40 1240 4315 1111 0000 5302 4798

Tytuł przelewu : HAL 2015  Imię i Nazwisko Dziecka