“Przyszłość zaczyna się…” – Zlot ZHP.

“Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!”
To wezwanie do szerszego spojrzenia na świat i podjęcia prawdziwych wyzwań. Ten zlot ma Was zainspirować! Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji ponad 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski spotka się w jednym miejscu i będzie się razem uczyć, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba!

Zlot Związku Harcerstwa Polskiego GDAŃSK 2018 to największa harcerska impreza tej dekady!!!

Nie może Cię zabraknąć!
www.GDANSK2018.ZHP.pl

Przyszłość zaczyna się dziś , a nie jutro!

Miejsce : Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Termin: 06 – 16.08.2018r.
Cena i płatność: Całkowita cena zlotu wynosić będzie  1000 zł. Płatność zostanie rozłożona na 3 raty, przy czym termin płatności 1 raty upływa 10 listopada 2017 r. (wpłata jest rezerwacją miejsca)

• I rata 150 zł płatna do 10 listopada 2017
  • II rata 400 zł płatna do 10 marca 2018
  • III rata 450 zł płatna do 10 maja 2018

Prosimy o dokonywanie wpłat na konto Hufca ZHP Mysłowice:

Wpłaty o tytule:

ZLOT GDAŃSK 2018,
imię i nazwisko + nazwa drużyny
Bank PEKAO SA Mysłowice ul. Mikołowska

WYPRAWKA ZLOTOWA

Każdy uczestnik zlotu otrzyma:

• koszulkę zlotową,
  • chustę zlotową,
  • plakietkę zlotową,
  • identyfikator uczestnika (na smyczy),
  • informator uczestnika.

Każdy uczestnik zlotu z naszej Chorągwi otrzyma również koszulkę gniazda umożliwiającą identyfikację na tle uczestników pochodzących z innych chorągwi.

Zakwaterowanie podczas zlotu nastąpi w namiotach typu „10”. W cenę zlotu wliczone jest wyżywienie uczestników.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia oraz wpłaty wysyłamy do 10 listopada 2017 r. Jest to termin ostateczny i niezmienny – organizatorem zlotu jest Chorągiew Śląska Związku Harcerstwa Polskiego.

Potwierdzeniem udziału dziecka w ZLOCIE 2018 w Gdańsku jest wpłata zaliczki na konto Hufca oraz zgłoszenie swojego uczestnictwa emailem na adres Hufca Mysłowice o treści :

• Imię i Nazwisko
  • Nazwa Drużyny