IX MISTRZOSTWA PŁYWACKIE CHORĄGWI ŚLĄSKIEJ

Witam,
Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice zaprasza na IX Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej!
Mistrzostwa Pływackie, to impreza, która na stałe wpisała się już do harcerskich przedsięwzięć o wymiarze wojewódzkim. Każdego roku zawody te, cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W zawodach bierze udział średnio ponad 150 uczestników z różnych części województwa Śląskiego. Stanowią one doskonałą okazję do współzawodnictwa, popularyzacji pływania i sportu oaz integracji środowisk harcerskich. To także okazja, do pokazania całorocznych przygotowań pod okiem instruktorów oraz sięgnięcia po medale i puchary!
Termin: 4 marca 2017 r.
Miejsce: Basen “WODNIK” MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach
Cena: 5 zł
Uczestnicy: zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy
Nagrody: medale i dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii oraz puchary dla najlepszych reprezentacji hufców Chorągwi Śląskiej.
Patronat nad imprezą objęła Poseł na Sejm RP Pani Mirosława Nykiel oraz Komendantka Śląskiej Chorągwi ZHP hm. Anna Peterko.
Zapewniamy niesamowitą sportową atmosferę i świetną zabawę! Doskonałą oprawę wizualną i wiele powodów do uśmiechu i radości! 🙂
Jeśli Was to nie przekonało, to i tak zapraszamy! Zobaczycie na miejscu!
Zapraszamy serdecznie do wystawienia własnych reprezentacji i wzięcia udział w IX Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego!
Znajdziecie nas:
Na oficjalnej stronie imprezy:

Prosimy o rozpropagowanie imprezy w Waszych środowiskach harcerskich i dotarcie do gromad i drużyn hufcowych.

W razie pytań służę pomocą!
P.S
Pamiętajcie!
#harcerskieplywanie 🙂
Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
phm. Anna Mazur HO
Szefowa Biura Organizacyjnego Mistrzostw Pływackich Chorągwi Śląskiej