Składki

Instrukcja uiszczania składki członkowskiej

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie możemy przyjmować pieniędzy w formie fizycznej, dlatego aby zapłacić składkę członkowską należy wykonać przelew na konto hufca (dane jak numer konta bankowego oraz adres znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce KONTAKT) zatytułowany “Składka członkowska za  …..- Imię i Nazwisko- Nazwa drużyny/gromady”
np. “Składka członkowska za I kwartał 2019- Adam Nowak- 41 DH Sokoły”. Składki członkowskie w naszym związku mają rozliczenie kwartalne, zatem sugerujemy przelewy za cały kwartał lub od razu za cały rok. Składka członkowska za miesiąc wynosi 10 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi składek członkowskich. Poniżej znajdziecie odpowiedź dlaczego tyle i jak się to dzieli na poszczególne szczeble w ZHP. Do ulotki dołączona jest także deklaracja członkowska dla nowych członków.

składka członkowska

Składka członkowska