DEBATA O KULTURZE W MYSŁOWICACH

Poniżej wiadomość przesłana od: Kamila Szal, Rzecznik Pasowy UM Mysłowice:

Szanowni Państwo,
festyny, podczas których przy prostych i melodyjnych dźwiękach śląskiej kapeli sąsiedzi mogą spotkać się przy biesiadnym stole, a może jednak muzyka niszowa i dyskusje o książkach, spektaklach i obrazach, które do góry nogami wywracają nasze spojrzenie na świat? W szeroko pojętej kulturze powinno się znaleźć miejsce na wszystko, pytanie brzmi natomiast: w jakich proporcjach? By ustalić, w jakim kierunku powinna podążać kultura w Mysłowicach, 13 lutego w MOK-u odbędzie się otwarta debata, podczas której każdy mysłowiczanin będzie mógł wypowiedzieć swoje zdanie.

W załączeniu przesyłam szczegółowe informacje, zaproszenie prezydenta miasta Mysłowice Edwarda Lasoka oraz materiały graficzne do wykorzystania:  Więcej festynów czy Fismolladebata_zaproszenie

Pozdrawiam!

Post Author: Kamil Żak