FERNY CROFTS SCOUT ACTIVITY CENTRE

Ferny CROFTS SCOUT ACTIVITY CENTRE to ośrodek skautowy W Wielkiej Brytanii prowadzony przez Hampshire Scouts. Obecnie szuka grupy wolontariuszy do pracy na dwanaście miesięcy od września 2017 do września 2018. roku na 31 akrach ziemi w sercu New Forest National Park Authority. Centrum oferuje różnoraką aktywność na zewnątrz, kemping dla 500 osób, a także możliwość zakwaterowania w budynku.

Zainteresowani ochotnicy (z UK i innych państw członkowskich UE): uznane kwalifikacje na wolnym powietrzu, miesięczne wydatki na wydatki w wysokości 200 GBP, bezpłatne jedzenie i mieszkanie na miejscu wraz z wieloma innymi korzyściami.

Jeśli jesteś zainteresowany tą okazją i chcesz dołączyć do zespołu lub poznać kogoś, kto może być, proszę sprawdzić stronę centrum: https://www.fernycrofts.org.uk/volunteers
#scouts #volunteering #FernyCrofts

1

Post Author: Kamil Żak