FESTYN SZKOLNY MAMA, TATA I JA

Dnia 20 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 17 im. Jana Pawła II w Mysłowicach-Krasowach miał miejsce już po raz kolejny festyn szkolny “Mama, Tata i Ja”, który miał na celu integrację rodzin poprzez wspólne spędzanie czasu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Były gry, zabawy i występy artystyczne uczniów miejscowej szkoły. Uczestniczący w festynie przedstawiciele policji i straży pożarnej zaprezentowali sprzęt będący na wyposażeniu tych służb. Przeprowadzono widowiskowy pokaz użycia psów służbowych. W tym roku w pokazie uczestniczyły dwa psy, “AMOS” 4 lata służby w policji z opiekunem asp. Piotrem Łachem oraz “POKER” 9 lat służby w policji z opiekunem asp. Dawidem Ciołczykiem, prowadzącym pokaz był asp. Andrzej Kaczmarczyk. Najmłodsi mieli okazję zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i przetestować jego wyposażenie. W zabawach dzieciom towarzyszył ich wierny przyjaciel Sznupek, z którym była możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Rodzinom towarzyszyli także nasi niezawodni harcerze, którzy dzięki Juggerowi nie tylko zaktywizowali młodzież, ale także wprowadzili ich w tajniki rywalizacji i fair play.

photo0 photo02 photo03 photo04 photo05 photo06 photo07 photo08 photo010 photo011 photo012 photo014

Post Author: Kamil Żak