HAL SIAMOSZYCE 2016- DZIEŃ 14

OBÓZ HARCERSKI & KOLONIA ZUCHOWA
“O nie! Zostańmy tu na zawsze!” Takimi okrzykami dzieciaki sabotowały wejście do autokaru, który o godzinie 13:00 czekał już na nas na terenie bazy harcerskiej. Po porannym wielkim sprzątaniu, pakowaniu i szukaniu zagubionych rzeczy pożegnaliśmy się z naszymi domkami i namiotami, i zasiedliśmy do autokaru, który dowiózł nas pod MOSiR, gdzie z utęsknieniem czekali już na wszystkich ich rodzice. Chyba dopiero wtedy najmłodsze dzieciaki zorientowały się, jak bardzo tęskniły! Wcześniej, w czasie obozu zuchy nie miały czasu nawet naładować telefonu czy oddzwonić do rodziców, zaś po ich zobaczeniu na własne oczy były uściski, całusy oraz łzy. To już koniec kolonii zuchowej „Przygoda z Zawiszą” oraz obozu harcerskiego „Dziś, jutro, pojutrze…” w Siamoszycach, było świetnie! Do zobaczenia na zimowisku w pierwszym tygodniu ferii zimowych (w Wapienicy), a potem znów widzimy się na obozie! Jesteście super! Do zobaczenia na harcerskim szlaku, czuwaj! (zdjęcia z HAL Siamoszyce 2016 powinny się pojawić w galerii w przeciągu kilku dni)

DSC_0815 DSC_0819 DSC_0830 DSC_0121

Post Author: Kamil Żak