Harcomania 2015

harcomania15Czuwaj!
Komenda Hufca Mysłowice ma zaszczyt zaprosić Was na kolejną odsłonę „Harcomanii”!

Temat tegorocznej imprezy to…

„Wędrówką jedną życie jest człowieka…”

Edward Stachura w swoich wierszach często zmagał się z ludzkim losem, niełatwym życiem… „Idzie wzwyż, idzie w niż…” – takie jest nasze życie: raz nam się coś udaje, wygrywamy na loterii, zdajemy egzaminy, innym razem rzuca nas ukochana osoba, odchodzi ktoś bliski, a my wpadamy w handrę… Jako harcerze, dążąc do życia w zgodzie z Prawem Harcerskim, zwracamy bardziej uwagę na nasze słabości, przywary, zmagamy się z nimi, zmagamy się z samym sobą podczas naszej osobistej wędrówki – naszego życia.
Ale wędrówka to również po prostu wędrowanie, podróżowanie, poznawanie okolicy, świata. Wędrując dążymy do rozwijania siły swojego ciała, ducha i umysłu. Wędrówka nie jest jedynie wysiłkiem fizycznym, ale również sposobem na relaks, wytłumienie emocji czy spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi.

A dla Was czym jest wędrówka? Podróżą po świecie, po swoim życiu, losach ludzkich, czy może jeszcze czymś…? Pokażcie, zaśpiewajcie, zaskoczcie nas na festiwalu!

Termin:
13-15.03.2015r.

Lokalizacja:
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Prusa
Ul. Piastowska 7,
41-400 MYSŁOWICE

Organizatorzy:
Komenda Hufca ZHP Mysłowice
Miejski Ośrodek Kultury w Mysłowicach
4. ŚDH „Agricola”

PATRONAT PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE EDWARDA LASOKA

Komendant: dh. Natalia Śledziona
Z-ca Komendanta: hm. Anna Gandyk-Piszczek
Z-ca Komendanta ds. programowych: pwd. Anna Wylęgała HR

HARMONOGRAM

Koszt:
Koszt uczestnictwa w festiwalu dla harcerzy z Hufca Mysłowice wynosi – 15zł.; dla uczestników spoza Hufca Mysłowice- 20 zł. .

Zgłoszenia:
Na zgłoszenia, wraz z kserokopią lub skanem dowodu wpłaty czekamy do 27 lutego 2015r. włącznie – liczy się data wpływu (wzór w załączeniu) WZÓR ZGŁOSZENIA

Należy je przysyłać na e-mail:
harcomaniamyslowice@gmail.com