HAZ PODZAMCZE- DZIEŃ DRUGI I TRZECI

Drugi dzień zimowiska rozpoczęliśmy apelem i zajęciami programowymi. Między innymi uczestnicy mogli poczuć się jak na lekcji eliksirów w Hogwarcie! Po poszukiwaniach w końcu zdobyli składniki i mogli stworzyć własne koktajle owocowe, które sami harcerze nazwali “Eliksirem Uśmiechu”. Natomiast wieczorem ćwiczyliśmy hymn naszego zimowiska, który tworzą wszystkie zastępy na poszczególnych zajęciach z dh Baśką. Cały dzień zakończył i podsumował kominek.

Trzeciego dnia naszego zimowiska w Hogwarcie harcerze mieli okazję stworzyć własne, niepowtarzalne miotły i wypróbować je podczas rywalizacji zastępów na sali gimnastycznej.
Wszystkie miotły wyszły wspaniale, kolorowo i magicznie! Zorganizowany został również zimowiskowy konkurs talentów, podczas którego mogliśmy zobaczyć pokaz Judo, tańce, śpiewy, gimnastykę i scenki teatralne. Końcowy kominek tego dnia był wyjątkowo długi i wesoły ze względu na odwiedziny dh. Szczepowej.

dh. Aleksandra Bronny, 16 MDH Czarne Strzały

1 2 3 4 5 6 7 8

Zobacz Również

HAZ WAPIENICA 2017- DZIEŃ TRZECI

2017-01-18 12:59:46
administrator

18

HAZ WAPIENICA 2017- DZIEŃ DRUGI

2017-01-16 11:40:50
administrator

18

Post Author: OLUU