HAZ PODZAMCZE- DZIEŃ PIERWSZY

Poza “Podróżą do Lodowej Krainy” zorganizowano także inny wyjazd zimowy. Druga harcerska akcja zimowa przeznaczona jest dla naszego szczepu “Trójkątna Jedynka” i ma miejsce w Podzamczu. Oto relacja z pierwszego dnia! : )

Pierwszego dnia, zaraz po przydziale do poszczególnych domów przez Tiarę Przydziału, harcerze naszego szczepu tworzyli obrzędowości swoich zastępów – legendy, rysunki, okrzyki i hymny. Następnie, jak na prawdziwych czarodziei przystało, robili magiczne różdżki oraz ozdabiali je muliną i bibułą. Wszystkie swoje prace zaprezentowali podczas wieczornego kominka, a kadra surowo je oceniała. Wszystkie zastępy na tegorocznym zimowisku walczą o tak zwany Puchar Domów, punkty są przyznawane za wiele rzeczy – porządki w pokojach, zaangażowanie na zajęciach, wzajemną pomoc i oczywiście wywiązywanie się z zadań. Życzymy zastępowym oraz wszystkim uczestnikom powodzenia i dobrej zabawy!

dh. Aleksandra Bronny, 16 MDH Czarne Strzały

1 3 4 2

Post Author: Kamil Żak