HAZ WAPIENICA 2017- DZIEŃ CZWARTY

Kolejny dzień spędziliśmy na Drodze Mlecznej. Od samego rana musieliśmy dzielnie bronić się przed kosmitami. Najpierw odbyła się konfrontacja przy użyciu mieczy, później kilka razy musieliśmy udowadniać, że jesteśmy niegroźnymi przeciwnikami. Jednym ze sposobów na to było stworzenie gipsowych odlewów, które przedstawiały miejsce początkowe naszej podróży po wszechświecie.

Następne zajęcia były przygotowaniem do ewentualnej ucieczki przed obcymi. W tym celu wyszliśmy na zewnąrz i za pomocą tzw. “jabuszek” mogliśmy rozpocząć przygotowania sprawnościowe.

Po powrocie ponownie zostaliśmy zatrzymani przez kosmitów, którzy żądali od nas powodów, dla których powinni nas posłać dalej. Musieliśmy poprzez filmy opowiedzieć naszą podróż po wszechświecie. Wieczorem wysłaliśmy nasze filmy obcym w kosmos, a następnie obejrzeliśmy je wspólnie, a potem przystąpiliśmy do lądowania na Księżycu.

/Monika Kocur

DSC_0623DSC_0629 DSC_0644 DSC_0662 DSC_0669 DSC_0674 DSC_0699 DSC_0704

Post Author: Kamil Żak