KRĄG AKADEMICKI NA TERENIE CHORĄGWI ŚLĄSKIEJ

Na prośbę Śląskiego Kręgu Akademickiego przesyłam informację:

Czuwaj Druhny i Druhowie!
W imieniu nowo powstałego Kręgu Akademickiego, na ternie Chorągwi Ślaskiej chciałbym Was powitać.

Razem z kilkoma harcerzami studiującymi na śląskich uczelniach zauważyliśmy potrzebę stworzenia Kręgu na terenie naszej Chorągwi gdzie znajduje się tyle uczelni wyższych, – co za tym idzie, znajduje się wielu harcerzy-studentów.

Akademicy to harcerze studenci zrzeszeni w kręgach akademickich. Jesteśmy zróżnicowaną grupą, ponieważ akademikiem może być wędrownik, instruktor oraz członek starszyzny. Pochodzimy ze wszystkich zakamarków Polski a do konkretnych miast trafiamy wybierając się na studia.

Chciałbym aby każdy harcerz-student dowiedział się o Kręgu. Może akurat znajdzie się ktoś, kto by chciał spędzić czwartkowe popołudnie w harcerko-studenckim gronie.

Jeżeli pojawią się jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem. (michal.walczak@zhp.net.pl)

Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
pwd. Michał Walczak
Komendant Próbnego Śląskiego Kręgu Akademickiego

Post Author: Kamil Żak