MIGRACJA SYSTEMU EWIDENCJA ZHP NA NOWY SERWER

Druhny i Druhowie,
Informuję, że w dniach 8.08 – 22.08.2016 r. system Ewidencja ZHP nie będzie działał ponieważ planowana jest migracja systemu na nowy serwer.

NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY PO AKTUALIZACJI SYSTEMU:
– logowanie będzie odbywało się po wpisaniu numeru karty członkowskiej ZHP np. AA00000000 oraz hasła, dotychczasowe hasło powinno zostać przeniesione przy migracji i działać poprawnie przy pierwszym logowaniu,
– w przypadku utraty hasła (lub jeśli hasło nie zadziała przy pierwszym logowaniu) odzyskiwanie nie będzie odbywało się za pomocą hasła startowego jak dotychczas, a za pomocą adresu e-mail i wysłanego przez system tokena do konta.

Link do komunikatu : http://komunikaty.gk.zhp.pl/node/573

JUSTYNA SIKORSKA
Członkini Głównej Kwatery ZHP
Szef Biura GK ZHP

Post Author: Kamil Żak