Nadzwyczajny Zjazd Hufca

W związku z rezygnacją pwd. Michała Grzeszkowiaka, z pełnienia funkcji komendanta naszego hufca, cała mysłowicka brać instruktorska stanęła przed ogromnym wyzwaniem. Hufiec bez wodza istnieć nie może, zatem ruszyła “burza mózgów”, w ramach której do Mysłowic przyjechali przedstawiciele Komendy Śląskiej Chorągwi ZHP, z druhną hm. Anną Peterko na czele…

8 września 2017 r. nasza instruktorska brać, zebrała się na Nadzwyczajnym Zjeździe Hufca ZHP Mysłowice. Jego głównym celem był wybór nowych władz hufca. Późnym popołudniem, druhny i druhowie z czynnym oraz biernym prawem wyborczym, zebrali się w kawiarence Hospicjum “CORDIS”. Atmosfera miejsca oraz gościnność gospodarzy sprzyjała spokojnym obradom i  podejmowaniu dobrych decyzji.

Ustępujące władze otrzymały pozytywne opinie

W wyniku wyborów tą zaszczytną ale i ciężką funkcję mysłowiccy instruktorzy powierzyli druhnie pwd. Marzenie Drobiec-Pawłowskiej.
Ps. Druhnie Marzenie gratulujemy wyboru i stajemy w gotowości do służby, natomiast ustępującemu komendantowi- pwd. Michałowi Grzeszkowiakowi dziękujemy i życzymy szerokich szlaków na obczyźnie : ) Czuwaj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13

Post Author: Kamil Żak