Obchody 95-lecia Hufca

Komenda Hufca ZHP Mysłowice ma zaszczyt zaprosić wszystkich na Obchody 95-lecia Hufca połączone z zakończeniem roku harcerskiego 2018/2019. Będą one miały miejsce 24-26 maja 2019 w I LO im. Tadeusza Kościuszki ul.A.Mickiewicza 6-8 w Mysłowicach oraz w Mysłowickim Ośrodku Kultury. W planie są m.in. wspólna integracja, gra miejska szlakami szczególnych miejsc dla mysłowickiego harcerstwa oraz uroczysta gala. Harcerzy nie tylko z ZHP ale i także z innych organizacji prosimy o zgłoszenie się zgodnie z regulaminem a rodziców, byłych harcerzy a także inne zainteresowane osoby zapraszamy bezpośrednio na Galę gdzie obowiązuje wstęp wolny.

Pobierz (PDF, Unknown)

Regulamin Obchodów
Harmonogram Obchodów
Lista Uczestników
Zgoda na uczestnictwo dla niepełnoletniego członka ZHP
Zgoda na uczestnictwo dla pełnoletniego członka ZHP
Zgoda na uczestnictwo dla niepełnoletniej osoby niezrzeszonej w ZHP
Zgoda na uczestnictwo dla pełnoletniej osoby niezrzeszonej w ZHP

 

 

* W wypadku problemów z dostępem do formularza zgłoszeniowego prosimy spróbować skopiować i wkleić adres do przeglądarki zamiast używania hiperłącza z dokumentu, a w wypadku gdy to nie zadziała prosimy o kontakt.

Post Author: Kamil Żak