OGÓLNOPOLSKI ZLOT GRUNWALDZKI 2017

Czcigodne Druhny! Czcigodni Druhowie!

Ogłaszamy wielki powrót do korzeni! Przeżyjcie wspólnie z Nami przygodę z historią w najznakomitszym gronie przyjaciół z terenu całej Polski!

Zapraszamy do uczestnictwa w XLVI Ogólnopolskim Zlocie Grunwaldzkim! Bądź jak Zawisza! Niezwyciężonym uczestnikiem turniejów rycerskich! Bądź wcieleniem moralnych ideałów! Niech pasują do ciebie słowa: polegaj na mnie jak na Zawiszy! Za dużo patetyczności w słowach powyżej?

A jakby połączyć to z zabawą współzawodnictwa, stworzyć średniowieczne gniazda, zrekonstruować dzieje polskich rycerzy?

Niewiasty w pięknych sukniach, kawalerowie ku nim dążący. Oczywiście wymaganiem zlotu jest posiadanie przez białogłowy chustki, w celu ratowania z opresji wybranka serca.

Przez 7 dni być aktorem, na największym ekranie średniowiecznej Europy.

W programie Zlotu jest wiele propozycji integracyjnych, doskonalących umiejętności, zapoznawania się z  dawnym  rzemiosłem, możliwości promowania swojego środowiska, a przede wszystkim POZNAWANIA NOWYCH I UTRWALANIA STARYCH PRZYJAŹNI!

Grunwaldzkie Zloty od 46 lat to splot piękna, tradycji, wspaniałej atmosfery przyjaźni i radości wzajemnych spotkań. Na tą imprezę wielu czeka przez cały rok. Każdy harcerz przynajmniej raz powinien spróbować GRUNWALDZKIEJ PRZYGODY!

Kiedy? – 10-16 lipca 2017 r.
Informacje szczegółowe doczytasz w regulaminie: WEJDŹ
Tu możesz zgłosić jednostkę: WEJDŹ

Jeśli szukasz pola służby / pragniesz nowych wrażeń / masz umiejętności które mogłyby wesprzeć organizację Zlotu  – ZGŁOŚ  SIĘ DO SŁUŻB ZLOTOWYCH -> WEJDŹ

Bądź na bieżąco:
http://zlot.grunwald.zhp.pl/ &  https://www.facebook.com/ZG.ZHP/

Masz pytania? zlot.grunwaldzki@zhp.net.pl

1

Post Author: Kamil Żak