PILNIE POTRZEBNA KREW DLA INSTRUKTORÓW

Pilnie potrzebna jest krew dla instruktorów Chorągwi Dolnośląskiej – Anny Sylwestrzak-Zuby oraz Michała Zuby, którzy znajdują się obecnie w stanie krytycznym po wypadku samochodowym.

Każdy może oddać krew – nie jest ważne jaką mamy grupę. Ważne, aby podczas oddawania krwi podać, że oddajemy ją dla Michała Zuby (szpital w Poznaniu) i Anny Sylwestrzak-Zuba (szpital w Pile). Stan instruktorów po wypadku drogowym jest bardzo ciężki.

Krwiodawcą może zostać osoba w wieku 18-65 lat, ciesząca się dobrym stanem zdrowia. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, musi być zdrowy i wypoczęty. Powinien też ważyć minimum 50 kilogramów. Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem (np. dowodu).

Listę miejsc, w których można oddać krew można znaleźć pod tym linkiem.

NCK

Zobacz Również

OTWARCIE PIERWSZEGO WYBIEGU DLA PSÓW

2017-05-22 19:28:33
oluu

18

DARMOWE SZCZEPIENIA DLA SENIORÓW

2016-10-05 18:15:17
oluu

18

KONKURS HISTORYCZNY DLA HARCERZY STARSZYCH

2015-09-22 20:29:42
administrator

18

Post Author: OLUU