PREZYDENT EDWARD LASOK O 1%

Poniżej wiadomość od Prezydenta Edwarda Lasoka:

Drodzy Mysłowiczanie,
skorzystajmy z szansy, którą jest przekazanie 1 proc. podatku dochodowego mysłowickim organizacjom pozarządowym. Zostawmy swoje pieniądze w Mysłowicach. Wspierajmy swoich sąsiadów i znajomych – osoby potrzebujące z naszego miasta. Możemy pomóc nieuleczalnie chorym, niewidomym, wesprzeć niepełnosprawnych, zadbać o dzieci.

Przekazując 1 proc. miejscowym stowarzyszeniom wzmacniamy zaangażowanie mieszkańców w pracę dla mysłowiczan. Zachęcam Państwa do decydowania o tym kto powinien rozwinąć skrzydła pomocy w Mysłowicach. Nic nie tracimy, a możemy pomagać innym lub rozwijać miejscową kulturę, sport i rekreację.

Gorąco zachęcam Państwa do wykorzystania tej szansy. Na nasze wsparcie czekają 24 miejscowe stowarzyszenia i fundacje. Wsłuchajmy się w Mysłowice – tutaj natrafimy na wspaniałych ludzi pomagających innym. Postawmy na mysłowiczan. Znają nie tylko potrzeby naszego miasta, ale działają dla nas, sąsiadów, czy bliskich.

Zostawmy 1 procent, darowany wprost z serca, w Mysłowicach.

plakat1%

Post Author: Kamil Żak