PREZYDENT EDWARD LASOK O 1%

Poniżej wiadomość od Prezydenta Edwarda Lasoka:

Drodzy Mysłowiczanie,
skorzystajmy z szansy, którą jest przekazanie 1 proc. podatku dochodowego mysłowickim organizacjom pozarządowym. Zostawmy swoje pieniądze w Mysłowicach. Wspierajmy swoich sąsiadów i znajomych – osoby potrzebujące z naszego miasta. Możemy pomóc nieuleczalnie chorym, niewidomym, wesprzeć niepełnosprawnych, zadbać o dzieci.

Przekazując 1 proc. miejscowym stowarzyszeniom wzmacniamy zaangażowanie mieszkańców w pracę dla mysłowiczan. Zachęcam Państwa do decydowania o tym kto powinien rozwinąć skrzydła pomocy w Mysłowicach. Nic nie tracimy, a możemy pomagać innym lub rozwijać miejscową kulturę, sport i rekreację.

Gorąco zachęcam Państwa do wykorzystania tej szansy. Na nasze wsparcie czekają 24 miejscowe stowarzyszenia i fundacje. Wsłuchajmy się w Mysłowice – tutaj natrafimy na wspaniałych ludzi pomagających innym. Postawmy na mysłowiczan. Znają nie tylko potrzeby naszego miasta, ale działają dla nas, sąsiadów, czy bliskich.

Zostawmy 1 procent, darowany wprost z serca, w Mysłowicach.

plakat1%

Zobacz Również

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM

2017-02-14 21:44:39
oluu

18

Służba na Memoriale Chromika

2017-10-15 11:29:38
gofer

8

Cała Polska na jednym Zlocie!

2017-10-08 12:48:03
gofer

8

Post Author: OLUU