RAJD ODKRYWCÓW 2017

W tym roku Rajd Odkrywców zmienił się o 180 stopni – przynajmniej, jeśli chodzi o lokalizację: z terenów Pogranicza przenieśliśmy się na ziemię kłodzką. To duża zmiana. Niezmiennie jednak pozostajemy wierni starannie przygotowanemu programowi, innowacyjnym formom pracy i odkrywaniu lokalnych skarbów z przeszłości.

W tym roku chcemy szczególnie serdecznie zaprosić wszystkich na dziewięć tras, z których każda jest odrębną ekspedycją poszukiwawczą. Podejmijcie wyzwanie i spędźcie pięć dni dokonując historycznego odkrycia, pokonując górskie tereny i odwiedzając forty, zabytki, historyczne tunele, muzea i o wiele więcej! Współpracujcie z innymi patrolami z całej Polski. Bez przebierania, bez kopiowania pomysłów, bez nudy! Pojedź z drużyną, kadrą szczepu lub programowcem hufca. Zainspiruj się!
Jednocześnie przypominamy, że termin zgłoszeń mija wraz z końcem maja. Zapraszamy do udziału, a więcej szczegółów można uzyskać na naszej stronie internetowej www.rajdodkrywcow.zhp.plRajd Odkrywców 2017
Z harcerskim pozdrowieniem,
pwd. Agnieszka Walkowska
Rajdu Odkrywców 2017

Post Author: Kamil Żak