RELACJA Z OBOZU LETNIEGO 2015

Podczas jednego z porannych apeli nasz obóz odwiedziły zuchy. Po zaprezentowaniu nam swoich ulubionych piosenek zostały poczęstowane słodkościami przez druhnę komendant.
W czasie późniejszych zajęć zastępy mogły wykazać się artystycznie podczas malowania swoich partyzanckich plakatów, aktorsko gdy prezentowały kilkuminutowe skecze z życia obozu oraz wokalnie na śpiewograniu.
Kolejną atrakcją były odwiedziny funkcjonariuszy straży granicznej z psem pełniącym służbę. Przeprowadzili oni pokaz przeszukiwania pomieszczeń w celu znalezienia używek i substancji narkotyzujących. Szkolili również uczestników jak zachować się w przypadku ataku psa. Po pokazach dzieci mogły przymierzyć sprzęt funkcjonariuszy oraz pobawić się z pieskiem o imieniu Hugo.
Następnym punktem programu były wspólne zajęcia z fundacją ‘Horyzont Zdarzeń’, które odbywały się na plaży. Uczestnicy mogli sprawdzić się w sprawnościowych grach fabularnych.

 

 

_DSC3575

_DSC3593_DSC3641 _DSC3676 _DSC3648 _DSC3733 _DSC3771 _DSC3837 obuz 5 obuz 6 obuz 7 obuz 8

Post Author: Kamil Żak