RELACJA ZE STARTU HARCERSKIEGO 2014

SG1S6317W dniu 11 października odbył się uroczysty Start Hufca . Impreza rozpoczęła się o godzinie 13:00 uroczystym apelem na którym został odczytany uroczysty rozkaz . O godzinie 14:00 rozpoczęła się msza święta w intencji hufca na której uczestniczyli wszyscy harcerze z naszego hufca. On 15 harcerze wyruszyli na grę terenową przygotowana przez 4 Środowiskową Drużynę Harcerską „ Agricola ” oraz zagościli na punktach strzały z OSP z Janowa oraz nasi Partnerzy z fundacji „ Horyzont Zdarzeń” po skończonej grze zjedliśmy kolacje i zaczęliśmy przygotowywać się do potwor jady która zaczęła się o godzinie 21.

SG1S6352

Na ” Potworjadzie ” każda drużyna prezentowała filmik o swojej drużynie i prezentowała jak się po przebierali. Po zakończonej potwor jadzie można było albo uczestniczyć w zajęciach prowadzanym przez ludzi z fundacji ” Horyzont Zdarzeń „ w zajęciach z mieczy lub uczestniczyć w Śpiewowgraniu . Ta noc była bardzo ważny dla druhny Arletta Kolasa ponieważ złożyła swoje przyrzeczenie harcerskie gratulujemy druhnie i życzmy dalszych sukcesów na drodze harcerskiej .

 

Po pobudce i śniadaniu odbył się apel kończący Start Harcerski zostały ogłoszone wyniki i rozdane nagrody za grę terenową i tak:
I miejsce patrol z PDH z Chełmu Śląskiego
II miejsce patrol z 21 Mysłowicka drużyna Harcerska „Ignis”
III miejsce patrol mieszane z drużyn :PDH z Chełmu Śląskiego, 1 Środowiskowa Drużyna Harcerska „ Albatrosy”, 16 Mysłowicka Drużyna Harcerska „ Czarne strzały wędrujące o wschodzie i zachodzie słońca „
Wyróżnienie 35 Mysłowicka drużyna Harcerska „ Enigma”
Wszystkim serdecznie gratulujemy
Po apelu odbyło się wykwaterowanie i tak zakończył się biwak rozpoczynający rok harcerski

Post Author: Kamil Żak