SETKA Z HAKIEM

Czuwaj!

W imieniu Harcerskiego Kręgu Akademickiego „HAKI” im. Bohaterów spod Monte Cassino zapraszam i zwracam się z prośbą o poinformowanie swoich harcerzy w wieku powyżej 16 lat o XXIII Ogólnopolskim Ekstremalnym Rajdzie Pieszym „Setka z HAKiem”.

Rajd „Setka z HAKiem” organizowany przez harcerzy – studentów z powodzeniem wpisał się jako jeden z najbardziej znanych wydarzeń sportowych w regionie. Całe zadanie polega na przebyciu pieszej trasy o długości 100 kilometrów (z kilkoma dodatkowymi kilometrami) w czasie 24 godzin z mapą i opisem trasy w ręku. Naszym celem jest ukazanie walorów turystycznych i krajoznawczych Opolszczyzny, propagowanie aktywnych form wypoczynku i kultury fizycznej, sprawdzenie hartu ducha i pokonywanie własnych słabości, a także udowodnienie, iż każdy może dokonać rzeczy pozornie nieosiągalnych. W tamtym roku w rajdzie wystartowało aż 205 osób z najdalszych zakątków Polski ( od Gdańska, przez Olsztyn, aż po Górny Śląsk).

Tegoroczna Setka z Hakiem odbędzie się  19 – 21 maja 2017 roku. Zapisy ruszają już 1 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: www.facebook.com/rajdsetkazhakiem

Szefowa działu promocji
Aleksandra Żołnierczyk

plakat setki z hakiem

 

Post Author: Kamil Żak