SPOTKANIE Z PREZYDENTEM

W załączeniu wiadomość przekazana od Zespołu Prasowego UM Mysłowice:

Mam przyjemność po raz kolejny zaprosić Państwa na coroczne spotkania podsumowujące miniony rok. Będzie to doskonała okazja, by porozmawiać o tym, co nam się udało, jakie wyzwania stoją jeszcze przed nami, a także, by bezpośrednio otrzymać od Państwa informację zwrotną na temat naszych działań. Za nami kilka bardzo ważnych inwestycji i zrealizowanych projektów, którymi warto się chwalić.

Intensywne prace nad stabilizacją budżetu pozwoliły przeznaczyć jeszcze więcej środków na inwestycje – z 17 mln przed kilku laty do blisko 40 mln zł obecnie. Przeprowadziliśmy gruntowny remont oddziału wewnętrznego i termomodernizację Szpitala nr 2 za blisko 10 mln zł, wybudowaliśmy halę sportową dla uczniów Zespołu Szkół Sportowych, przeznaczając na ten cel prawie 4 mln zł i wykonaliśmy szereg remontów dróg. Mysłowiczanie przyczynili się także do niebywałego sukcesu I edycji Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego, oddając blisko 12 tys. głosów. Zbliżamy się także do realizacji kolejnej dużej inwestycji – budowy nowoczesnego i kompleksowego systemu monitoringu obejmującego 100 kamer zlokalizowanych na terenie całego miasta.

Przygotowujemy się także do pozyskania środków z nowego rozdania unijnego. Przygotowaliśmy projekty o łącznej wartości ponad 62 mln zł z czego ponad 53 mln zł wynieść może dofinansowanie.

Spotkanie to będzie idealną okazją, by porozmawiać o naszych planach.

Zapraszam serdecznie! Edward Lasok

plakat_spotkania_z_prezydentem

Post Author: Kamil Żak