TERMINARZ WRZESIEŃ 2016- SIERPIEŃ 2017

Czuwaj!
W głównym menu została dodana zakładka >TERMINARZ 2016-2017<, w której znajduje się wstępny plan zajęć na nasz nowy rok harcerski. Oczywiście będzie on na bieżąco uzupełniany o nowe wydarzenia bądź edytowany, o czym będziemy Was niezwłocznie informować. W terminarzu można odnaleźć między innymi terminy zjazdów kursu przewodnikowskiego, termin dwudniowego Startu Harcerskiego, siedmiodniowego zimowiska hufca połączonego z rozpoczynającym się dzień wcześniej kursem drużynowych oraz planowane terminy Harcomanii i Zakończenia Roku Harcerskiego. Terminarz jest także mini-informatorem dotyczącym comiesięcznych zbiórek drużynowych i rozliczeń finansowych, a także komend hufca i środowych dyżurów w biurze hufca : )  Terminarz

k1 k2

Post Author: Kamil Żak