WAKACYJNE ANIMACJE HARCERZY W PARKU SŁUPNA

Choć już najwyższy czas skompletować przybory szkolene i sprawdzić, gdzie zaginął strój na w-f, w ostatni weekend uczniowie nie zaprzątali sobie tym głowy. W Parku Słupna MOK oraz MOSiR zorganizowały imprezę na zakończenie wakacji, podczas której nie brakowało atrakcji dla najmłodszych.

Przybyłe do Parku Słupna dzieci z radością grały w piłkę, badmintona oraz brały udział w konkurencjach i animacjach przygotowanych przez mysłowickich harcerzy. Jak co roku Agricola i Niedźwiadki miały pracowite wakacje! Świetna robota! Lena, Dominika, Michał i Michał, Jakub- widzimy Was! ;D

1 2 3

Zobacz Również

Harcerski Start w Parku Słupna

2017-10-01 18:45:14
oluu

18

KONKURS HISTORYCZNY DLA HARCERZY STARSZYCH

2015-09-22 20:29:42
administrator

18

Post Author: OLUU