Wigilia instruktorska

Czuwaj!

20 grudnia odbyła się Wigilia Instruktorska naszego Hufca. W miłej atmosferze wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem oraz składaliśmy sobie życzenia na Nowy Rok. Następnie przyszła kolej na to co wszyscy harcerze najbardziej kochają  – na zajadanie  się przygotowanymi potrawami! Podczas naszego spotkania odbyły się 2 Wigilijne zabawy , podczas których bawili się równie dobrze starsi i młodsi 🙂  Nie wierzycie?  Spójrzcie na zdjęcia!

Nie obyło się także bez miłych słów od druhny Komendant pwd. Marzeny Drobiec – która wraz z druhną  pwd. Natalią  Śledziona wyróżniła trzech najbardziej aktywnych drużynowych  : druha Kacpra Kuczowicza, druhnę Elżbietę Bałę oraz druhnę Hannę Gumółkę!

Wszystko to działo się przy blasku Betlejemskiego Światełka Pokoju, które zawitało do Mysłowic dzięki druhowi phm. Pawłowi Laufer! Światełko będzie także rozdawane przez nasze drużyny w Kościołach w Mysłowicach!

Oby było więcej tak przyjemnych spotkań 🙂

Pozdrawiamy – CZUWAJ!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”6″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz slajdów]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Post Author: Kamil Żak