ZAPROSZENIE NA RAJD HARCERSKI “FESTUNG BRESLAU”

Czuwaj!

Mamy zaszczyt zaprosić na Rajd Harcerski „Festung Breslau”, który odbędzie się 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. jest on weekendowym wydarzeniem organizowanym we Wrocławiu przez Hufiec ZHP Wrocław (Wrocławski Grunwaldzki Szczep Harcerski „11”).

Przeżyj wraz ze swoją gromadą lub drużyną 3 wspaniałe dni, o których przez długi czas nie będziesz mógł zapomnieć. Poznaj wielu ludzi z różnych stron Polski, a może uda wam się nawiązać przyjaźń trwającą przez lata.

W programie organizatorzy przygotowali między innymi całodzienną sobotnią grę, zagadki, które pozwolą odkryć sekrety Breslau, mnóstwo historycznych postaci oraz niespodziewane zwroty akcji. Podczas samej gry będą na Was czekać trudne zadania: pomoc w dostaniu się do miasta, rozwiązywanie tajemnic, ucieczki z pułapek, szkolenie bojowe, wyrabianie fałszywych dokumentów, spotkania z ciekawymi ludźmi, a to i tak nie wszystko!

Ostateczne termin zgłoszeń: 16 marca 2017
Koszt: 40 zł /os
Miejsce: Wrocław

Szczegóły: https://issuu.com/rajdfestungbreslau/docs/rajd_harcerski_festung_breslau_2017
Fanpage: https://www.facebook.com/RajdHarcerskiFestungBreslau/
Kontakt: biuro.festung.breslau@gmail.com

Z harcerskim pozdrowieniem “Czuwaj!”
Sztab Rajdu Festung Breslau

1

Post Author: Kamil Żak