ZAPROSZENIE WYDZIAŁU ZAGRANICZNEGO GŁÓWNEJ KWATERY ZHP

Większość razy nie zdajemy sobie sprawy, jak bezradna i uzależniony od technologii jesteśmy aż do naszego przetrwania podstawowe potrzeby są postawić przed sądem w ten czy inny sposób… szereg wyzwań będzie sprawdzianem umiejętności i zdolności specyficzne dla każdej scout: kompas orientację W Dzień i w nocy, fizyczny opór do długotrwałego wysiłku, takich jak piesze wycieczki na lądzie i wodzie, budowanie schronienia dostosowane do warunków pogodowych, tworzenie i utrzymywanie ogień i last but not least stosunków międzyludzkich i praca zespołowa, ponieważ wszystkie działania będą prowadzone przez oddziały 7 członków. To tylko pierwsza część to obóz przetrwania w naturze. W drugiej części obozu będziecie mogli doświadczyć niesamowite uczucie bycia częścią najbardziej popularny reality show z całego świata: Survivor.
Kiedy: 6-13 sierpnia, 2017
Gdzie: piękne lasy Litwy
Opłata za uczestnika: 60 EUR
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/482116935509321/?active_tab=about
Formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScrGPPqcw9W2x9skB…/viewform .Pierwszym w historii ” Survivor obozu w skautų slėnis organizowanych przez scout Alex – evs ochotnika, poprzednie uczestnika z survivor tv show w Rumunii i DOSKONAŁĄ BUSH-Craft ekspert! Możesz być częścią tego!

9

Post Author: Kamil Żak