Zjazd Hufca ZHP Mysłowice

Czuwaj!

Kampania zjazdowa wśród hufców Związku Harcerstwa Polskiego zawitała również w nasze strony. 30 listopada 2019 r. instruktorzy i drużynowi Hufca zebrali się w Urzędzie Miasta w Mysłowicach na zjeździe, w celu wybrania nowych władz na następną 4-letnią kadencję. Po dyskusjach oraz głosowaniach udało nam się wyłonić nową Komendantkę, Komendę oraz Komisję Rewizyjną Hufca. Na funkcji Komendantki pozostała pwd. Marzena Drobiec-Pawłowska, do Komendy Hufca weszły pwd. Natalia Śledziona jako zastępczyni Komendantki i Skarbnik oraz pwd. Anna Wylęgała jako członek Komendy Hufca ds. programu i pracy z kadrą. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: przewodnicząca phm. Beata Fularska, zastępczyni przewodniczącej phm. Jolanta Waźbińska oraz sekretarz pwd. Damian Goliński.

Wszystkim wybranym szczerze gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy podczas najbliższych 4 lat!

Post Author: Kamil Żak