ZLOT “GDAŃSK 2018”

Druhny i Druhowie,

Komenda Gniazda Chorągwi Śląskiej na Zlot ZHP „GDAŃSK 2018”, odbywającego się w terminie 6-16 sierpnia 2018r. w Gdańsku  na Wyspie Sobieszewskiej. Serdecznie zaprasza do udziału w Zlocie wszystkie Hufca naszej Chorągwi. Każdy Hufiec może wystawić co najmniej 1, a najlepiej 2, drużyny reprezentacyjne. Każda drużyna powinna składać się z 4 patroli dających łącznie 40 osób (36 uczestników+4 patrolowych).

Poniżej przesyłam link do zgłoszeń szefów reprezentacji: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzT8cQefPkl9MlGGDATuRbsxUQVU2WEczQTFETFREVEJPN1ZSTVNGTjVRTS4u

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca 2017r. 😉 Pierwsze spotkanie szefów reprezentacji z komendą gniazda odbędzie się w piątek przed Harcerską Imprezą Plenerową tj. 22 września ; )

Pozdrawiam,
phm. Anna MIERNIK
Szefowa Biura
Członkini Komendy Chorągwi

Post Author: Kamil Żak