ZLOT WĘDROWNIKÓW CHORĄGWI ŚLĄSKIEJ Z SEJMIKIEM WĘDROWNICZYM

Czuwaj,

Serdecznie zapraszamy na Zlot Wędrowników Chorągwi Śląskiej, który będzie doskonałą okazja do nawiązania nowej współpracy i wymiany doświadczeń wśród wędrowników z naszego region.

Podczas Zlotu odbędzie się Sejmik Wędrowniczy którego celem będzie podsumowanie ostatniego roku prac referatu wędrowniczego oraz wybory nowych członków i władz referatu.

Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji do środowisk wędrowniczych.

Szczegóły: Regulamin Zlotu
Czuwaj,
Referat Wędrowniczy Chorągwi Śląskiej

Zlot wędrowników Chorągwi Śląskiej i Sejmik Wędrowniczy
Zlot:
Termin: 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.
Miejsce: HOW Poraj
Zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony w regulaminie do 26 marca.
Komendantka Sejmiku – phm. Anna Jaworska tel. 513919366
Kontakt mailowy: wedrownczy@slaska.zhp.pl
Odpłatność:

• 40 zł – nocleg w domkach
  • 20 zł – nocleg pod namiotami

Wpłaty na rachunek bankowy chorągwi, podany mailem po zakończeniu zgłoszeń

Uczestnicy:

• Wędrownicy (16-21 lat)
  • Instruktorzy wędrowniczy
  • Osoby zainteresowane pionem wędrowniczym, pracujące z tą grupą metodyczną w swoich środowiskach

Sejmik Wędrowniczy:
Referat wędrowniczy Chorągwi Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkich wędrowników oraz instruktorów pracujących lub planujących rozpoczęcie współpracy z pionem wędrowniczym na Sejmik Wędrowniczy, który odbędzie się w terminie od 1 kwietnia 2017 r. w HOW Poraj.

Celem sejmiku będzie omówienie bieżących spraw, a także wybór nowych członków referatu wędrowniczego.

Zgłoszenia osób chętnych będą przyjmowane przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony w regulaminie Zlotu do 26 marca.

W trakcie sejmiku istnieje możliwość zgłoszenia swojej kandydatury do referatu wędrowniczego – w takim przypadku prosimy o zapoznanie się z regulaminem sejmiku wędrowniczego oraz dostarczenie opinii komendanta hufca. Regulamin sejmiku wędrowniczego w załączeniu: Zasady działania Referatu i sejmiku

Pozdrawiam,
phm. Anna MIERNIK