AKCJA ZNICZ- OJ SIĘ DZIAŁO!

Z „niewielkim” opóźnieniem informujemy, że Akcja Znicz okazała się – jak zresztą co roku- nie tylko integrującym hufiec wydarzeniem, ale przede wszystkim aktywnością pozytywną finansowo :- ) Mamy zaszczyt uroczyście ogłosić, że Hufiec ZHP Mysłowice zarobił 2.257,95zł. Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim druhnom i druhom za pomoc hufcowi w największej akcji zarobkowej w ciągu roku! Godziny chłodu, przekładania zniczy i działań matematycznych przyniosły wspólny sukces! Gratulacje dla naszych świetnych wolontariuszy i opiekunów! Jesteście świetni!
Poniżej harmonogram Waszej-Naszej działalności:DSC_0002

harmonogram” Akcja Znicz 2015″
Jak zapowiedziano na październikowej zbiórce drużynowych- dzięki aktywności naszych wolontariuszy zdobywali oni punkty dla swoich drużyn: jeden punkt za obecność drużyny na Akcji oraz drugi punkt za pełnoletniego opiekuna zorganizowanego we własnym zakresie. Poniżej  wyniki

Wyniki “Akcja Znicz 2015”
Jeśli w powyższym harmonogramie lub punktacji zauważacie jakieś błędy- prosimy o pilną informację!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!

Post Author: Kamil Żak