BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU 2016

Odbiór Betlejemskiego Światła Pokoju w tym roku będzie miał miejsce w Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej Piekarskiej w Piekarach Śląskich 12 grudnia 2016 roku. Zbiórka na parkingu przy II Liceum Ogólnokształcącym, w którym mieści się biuro Komendy Hufca Mysłowice będzie o godzinie 16:30, wyjazd busem około godziny 16:45, zaś powrót około godziny 20:30. Godziny jednak mogą ulec delikatnej korekcie ze względu na warunki pogodowe o czym zostaną Państwo poinformowani w osobnym komunikacie. Zarówno koszt przejazdu jak i polisę ubezpieczeniową pokrywa Hufiec Mysłowice zatem… zapraszamy! W busie jest 19 miejsc, więc założono 2-3 osoby z każdego środowiska, niemniej jednak liczy się kolejność zgłoszeń, także kto pierwszy ten lepszy! Zgłoszenia można przesyłać do 7 grudnia 2016 roku na adres e-mailowy: phm.laufer@gmail.com

W zgłoszeniu musi być podane imię i nazwisko oraz numer pesel dziecka. Dane te są oczywiście potrzebne do kupienia polisy. Każde dziecko musi także przynieść w dniu wyjazdu zgodę rodzica na wyjazd. Wzór zgody rodzica: Zgoda BŚP 2016 Informujemy, iż w przypadku niepełnych danych w zgłoszeniu e-mailowym, bądź w przypadku braku zgody rodzica na uczestnictwo w BŚP2016- wyjazd dziecka nie będzie możliwy.

Zaproszenie na mszę świętą w Piekarach Śląskich
List kapelana Chorągwi Śląskiej

HARMONOGRAM ODBIORU BŚP 2016 W PIEKARACH ŚLĄSKICH
Zbiórka – 12.12.2016, godz.16:30, parking przy II LO, Mysłowice ul. Mikołowska 3
Wyjazd do Piekar Ślaskich– busem około godziny 16:45
Przyjazd do Piekar Śląskich – około godziny 17:45 i przemarsz pod Sanktuarium
Msza święta – 18:00 – 19:00 i przekazanie Światełka Betlejemskiego
Zapalenie choinki i śpiewanie kolęd na placu koło Sanktuarium– 19:00 – 19:30
Wyjazd z Piekar Śląskich – busem około godziny 19:30
Powrót- 12.12.2016, godz.20:30, parking przy II LO, Mysłowice ul. Mikołowska 3

HARMONOGRAM  ROZNIESIENIA BŚP 2016
1) Parafie Brzezinka, Brzęczkowice, NSPJ(duży kościół)– 14MDH Czarne Strzały, 13OWD Duchy, 21MDH Ignis
2) Parafie na Janowie i Bończyku – 4ŚDH Agricola, GZ Niedźwiadki Uszatki
3) Parafia św. Krzyża- kościół Mariacki – 1ŚDH Albatrosy
4) Parafie: Morgi, Wesoła Ławki, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice – phm. Paweł Laufer
5) Parafia w Imielinie – 41DH Sokoły i 5DW Niezgodni
6) Parafia w Chełmie Śląskim – 14 DH Feniks
7) Urząd Miasta Mysłowice  – Komenda Hufca Mysłowice

Drużyny najpierw powinny skontaktować się z proboszczem danej parafii jak i kiedy przynieść światełko do kościoła, a dopiero później zorganizować delegację oraz przekazanie.

W przypadku problemów i pytań oraz jeśli komuś światełko komuś zgaśnie – dzwonić pod numer 694-306-854 do phm. Pawła Laufer

bsp2016_logo-01

Post Author: Kamil Żak