GRA HISTORYCZNO-TERENOWA “POWSTANIA ŚLĄSKIE 1919-1921”

W imieniu Muzeum Miasta Mysłowice zapraszamy uczniów oraz nauczycieli do udziału w grze historyczno-terenowej zatytułowanej „Powstania śląskie 1919-1921″, organizowanej w ramach grantu pozyskanego z fundacji BZWBK w programie „Ambitna młodzież”.

Zgłoszenia do gry przyjmowane są do 20 września w MMM lub drogą mailową na adres: asystent1@muzeummyslowic.pl lub asystent2@muzeummyslowic.pl

Gra odbędzie się 23 września o godz. 11 na mysłowickim rynku. Jej tematem przewodnim będą powstania śląskie. Uczniowie w pięcioosobowych grupach będą musieli pokonać trasę, na której znajdą zadania do wykonania. Przygotowane pytania i zadania pozwolą młodzieży lepiej poznać dzieje naszego regionu i pokażą, że historia jest interesująca. Wygranym zespołem będzie ten, który najlepiej poradzi sobie z zadaniami gry. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Regulamin gry znajdziecie tutaj.

plakat-gry-ht

Post Author: Kamil Żak