HOŁ HOŁ HOŁ!

Wielu z Was po wczorajszej wigilijnej kolacji spędzonej z rodziną zapewne odpoczywa, bądź spotyka się z najbliższymi. Właśnie dziś, po dniu pełnym pośpiechu związanego z koniecznością przygotowania na czas przepysznych potraw, starannego nakrycia stołu, pakowania prezentów czy perfekcyjnego wyglądu życzymy Wam szczęśliwych świąt spędzonych w gronie najbliższych osób, dzięki którym wszystko nabiera sensu. Aby każdy z Was poczuł magię, a życie na moment zwolniło i pozwoliło cieszyć się wzajemną obecnością i drobiazgami. Życzymy niekończących się pierników, zawsze ciepłego barszczu z uszkami, pięknie pachnącej choinki, nietłukących się bombek, nowych inspiracji, ciepłych promieni słońca do spacerów oraz magicznej różdżki, dzięki której każdy z Was będzie mógł cieszyć się niezapomnianymi chwilami. Życzymy, aby w Nowym Roku spełniły się wszystkie postanowienia i marzenia, a także przyszłorocznego spotkania wigilijnego w takim samym, bądź powiększonym gronie.

Komenda Hufca ZHP Mysłowice

tumblr_nzuu35p8481sqhy0go1_500

Post Author: Kamil Żak