HUFCOWA WYCIECZKA ROWEROWA

Czuwaj
Druhny i druhowie Hufiec Mysłowice zaprasza na pierwszą hufcową wycieczkę rowerowa . Która odbędzie się 20 września zbiórka na parkingu koło budynku hufca godzinie 9:00.
Trasa wycieczki to zielony i czerwony mysłowickie szlaki rowerowe. Zgłoszenia są przyjmowane na dyżurze hufca w każda środę od 17 do 20.Od osób nie pełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców której wzór jest umieszczony na stronie.przy zgłaszaniu proszę o podawanie imienia i nazwiska oraz numer pesel ( Potrzebne do ubezpieczenia).  Osoba odpowiedzialna dh. Kamil Biśta nr tel. 728759374 i e-mail: kamilbista.bita@gmail.com. Ostateczny termin zgłaszania się to 17 września . Ilość miejsc jest ograniczona do 10 osób

Zgoda rodziców na wycieczkę

Ten wpis został opublikowany w kategorii BEZ KATEGORII. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.