KOLEJNA WIGILIA HUFCA MYSŁOWICE ZA NAMI

Kilka chwil temu zakończyła się tegoroczna Wigilia naszego hufca, która miała miejsce w kawiarence MOSiRu- dzięki uprzejmości dyrektora- Pana Bartłomieja Gruchlika. Zebrani goście dzielili się opłatkiem oraz składali sobie życzenia, otrzymywali prezenty oraz pałaszowali przepyszne, wcześniej przygotowane dania. Choć nie było nas wielu- było bardzo miło, dzięki czemu każdy choć na chwilę mógł zapomnieć o pośpiechu i obowiązkach, i powspominać harcerskie przygody sprzed lat. Dla takich wspomnień trzeba pomyśleć o organizacji podobnych wigilii kilka razy w roku! ; ) Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za poświęcony czas, a ze swojej strony dziękuję również niezniszczalnej Annie Gandyk-Piszczek za pomoc w organizacji dzisiejszego przedsięwzięcia… Dziękuję <3! Zapraszam do galerii z dzisiejszego dnia (ups! już wczorajszego) oraz przypominam, że Wigilia już za… 3 dni!

img_1028 img_1041 img_1058 img_1095 img_1100 img_1110 img_1116 img_1129 img_1134 img_1139 img_1141 img_1088

Post Author: Kamil Żak