KURS DRUŻYNOWYCH I PRZYBOCZNYCH

KURS DRUŻYNOWYCH HARCERSKICH I STARSZOHARCERSKICH
„Per Aspera ad Astra”
Jeśli jesteś drużynowym, a nie ukończyłeś jeszcze kursu drużynowych… Jeśli planujesz założyć drużynę… Jeśli prowadzisz drużynę, a zaczynasz popadać w rutynę i zaczyna Ci się zwyczajnie “niechcieć”… To szukamy właśnie Ciebie! Przyjdź na nasz kurs, przeżyj harcerską przygodę w drodze „przez trudy do gwiazd” i zdobądź z nami wiedzę, pomysły i nowych przyjaciół! LINK: https://perasperaadastra.zgloszenia24.pl/

KURS PRZYBOCZNYCH
Kurs ten kierujemy do osób, które działają w swoich środowiskach jako przyboczni lub chcą podnosić swoje umiejętności jako zastępowi. Poprzez zajęcia kursowe chcemy zaproponować Wam ciekawe forum wymiany doświadczeń oraz stworzyć pole do nabywania nowej wiedzy przydatnej w harcerskiej pracy. Jednym z elementów kursu jest jednoczesny udział w Starszoharcerskim Kursie Pierwszej Pomocy organizowanym przez HKR „Auxilium”. LINK: https://zielony_plomien.zgloszenia24.pl/

hm. Ariana Bejma-Woźniczka HR
zastępca komendanta hufca
ds. kształcenia i pracy z kadrą
Hufiec ZHP Dąbrowa Górnicza

Zapraszamy! Wolne miejsca czekają właśnie na Ciebie!

Post Author: Kamil Żak