PROJEKT KORBA 2015: LIDERSTWO Z KOBRĄ!

korba

 

 

 

 

 

 

Rozpiera Cię energia? Lubisz zakręconych ludzi? Masz mnóstwo pomysłów?

W takim razie wraz z Projektem Korba przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Szukamy osób w wieku 13-19 lat, które do końca grudnia z wsparciem mentora i Projektu Korba zaplanują, przygotują i przeprowadzą jeden mikroprojekt. Brzmi strasznie?

Organizowałeś kiedyś zbiórkę? Planowałeś wyjście z drużyną do kina? Przygotowywałeś zajęcia dla harcerzy? Opowiadałeś o swoim hobby? Uczyłeś młodszych pierwszej pomocy? Zorganizowałeś dyskotekę w szkole?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś sobie „tak” to właśnie TY jesteś osobą, której szukamy!

Jeśli do końca grudnia chcesz zaplanować i zorganizować swój własny projekt, to zapraszam Cię do współpracy. W zamian oferujemy bezpłatne jednodniowe szkolenie „na żywo” i serię szkoleń online od Projektu Korba oraz wsparcie mentorskie w każdym momencie trwania twojego projektu z mojej strony: od zaplanowania aż po zakończenie.

Odezwij się do mnie:

Anna Wylęgała, mail: wylegala.anna@gmail.com i napisz, co chciałbyś zorganizować lub co chciałbyś wiedzieć. Zastanowimy się wspólnie, co dalej :).

Jeśli chcesz poczytać o poprzednich edycjach Projektu Korba zajrzyj na stronę: http://projektkorba.pl/. A jeśli chcesz się przekonać czym zdobyłam tytuł Liderki Roku 2011 Projektu Korba zobacz film

Post Author: Kamil Żak