RELACJA Z DNIA MYŚLI BRATERSKIEJ

DSCN2365 W dniu 22 lutego w naszym hufcu odbyło się  impreza Dzień Myśli Braterskiej   po wstawieniu się wszystkich drużyn z hufca w szkole podstawowej nr 3 w Mysłowicach i po zakwaterowaniu o godzinie  16 wszyscy wyruszyli na grę terenowa. Na grze terenowej stworzono 4 patrole tak żeby w jednym patrolu znajdowali się przedstawiciele każdej z drużyny. Po powrocie z gry terenowej wszyscy  udali się na ciepłą herbatkę. Z wizyta na imprezie zagościł  także nasz komendant  z gośćmi z fundacji Horyzont Zdarzeń którzy zostali przestawieni na apelu który odbył się po herbatce.   Po apelu  odbyło się śpiewogranie przeplatane z prezentacją drużyn nasi goście również się zaprezentowali.  Po śpiewograniu  odbyło się zakąszenie dnia . a o godzinie 21 nasi goście zaprosili chętnych na małe warsztaty z  tak zwane Kręgiem Mieczy czyli nauką władanie mieczami gąbkowymi . które potrwały do 22 . po tej godzinie wszyscy poszli spać a kto chciał mógł rozmawiać w świetlicy lub śpiewać i grac na gitarze najwytrwalsi grali i śpiewali nawet do rana.DSCN2484

O godzinie  8 odbyła się pobudka  później zaprawa poranna i śniadanie . O 9:30 rozpoczęły się zajęcia plastyczne na którym wykonywano kotyliony. O godzinie 11 odbył się apel końcowy na którym poznano zwycięzców gry terenowej która to wygrał patrol 2 oraz rozlosowano kotyliony które wykonywano na zajęciach plastycznych. Później odbyło się sprzątanie szkoły i i załączenie imprezy .

Post Author: Kamil Żak