SEMINARIUM KOMEND HUFCÓW

Kilka godzin temu zakończyło się seminarium komend hufców w Ośrodku Harcerskim w Chorzowie, na którym nie mogło zabraknąć także mysłowickich przedstawicieli. Z ramienia naszego hufca w poszczególnych modułach tematycznych brali udział: komendant pwd. Michał ‘Tytus’ Grzeszkowiak, skarbnik: pwd. Marzena Drobiec-Pawłowska, instruktor ds. szkolenia i pracy z kadrą: hm. Anna Gandyk-Piszczek oraz dh. Aleksandra ‘Oluu’ Lis, czyli finansistka. Szkolenie trwało od piątku do niedzieli, zaś wiedza, która została tam przekazana spokojnie mogłaby swoim obszarem zająć pół naszego województwa… albo i całe! Każdy z uczestników szkolenia miał możliwość odświeżyć swoją wiedzę, zweryfikować ją albo zapoznać się z tematami, o których wcześniej istnieniu nie miał pojęcia. Poza wykładami miały miejsce także dyskusje z prowadzącymi, burze mózgów oraz warsztatowa praca w grupach, które dopełniała niekończąca się wymiana zdań pomiędzy poszczególnymi członkami komend reprezentujących 34 hufce Śląskiej Chorągwi ZHP. Przedstawiciele naszej komendy wrócili do domów z głowami pełnymi wiedzy i pomysłów, rozwiązań i wskazówek, innowacji i powinności, deklaracji i zapowiedzi, instrukcji i newsów, ciekawostek i komunikatów, notyfikacji i relacji, powiadomień i wzmianek, pouczeń i nowości, sygnałów i notatek, komunikatów, adnotacji, rad, instrukcji… …DO PRACY, MARSZ!

oluu i marzen tytus komendant ania

Post Author: Kamil Żak