SPRAWOZDANIE ZE ZBIÓRKI DRUŻYNOWYCH 26.01.2016 R.

Zbiórka alarmowa drużynowych- na której niestety był tylko jeden drużynowy (!), a także gdzie swoich reprezentantów nie przysłała 4 ŚDH Agricola(!) oraz PGZ Niedźwiadki Uszatki(!) – była podzielona na dwa bloki. Pierwszy, stricte informacyjny oraz drugi- skonkretyzowany na pracy drużynowych. Mamy nadzieję, że zadanie z kartką papieru było ciekawą metaforą S.M.A.R.T planów, które pozostanie w pamięci dłużej, niż aktualny rok harcerski : D  Pozostałe informacje, które zostały poruszone na spotkaniu to:

1. Szkolenie “Bądź bezpieczny”
2. Pomoc przy Światowych Dniach Młodzieży
3. Harcomania 2016
4. Dokumentacja drużyn
5. 1% dla ZHP
6. Innowacje w tematyce składek harcerskich
7. Regulamin zbiórek ofiarności publicznej
8. Ankieta dot. działalności drużyn
9. Dyżury Komendanta oraz Skarbnika celem pomocy w uzupełnieniu dokumentacji

Do zobaczenia na kolejnej zbiórce drużynowych- oby w jeszcze większym gronie!

Post Author: Kamil Żak