SPRZATANIE MAGAZYNU – LEVEL HARD!

Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy choć przez parę chwil brali udział w pracach na rzecz uporządkowania magazynu należącego do naszego hufca. Pochwała należy się nie tylko za poświęcony czas, ale przede wszystkim za chęć pomocy i tworzenia wspólnego dobra. Gdyby nie Wasza pomoc – prace trwałyby nadal :- ) Szczególne podziękowania jednak należą się wszechstronnym druhnom z 2 IDH Magiczni, pwd. Grzegorzowi ‘Łysemu’ Bronny za wnikliwe spojrzenie obserwatora i  dh. Jakubowi Gandyk za siłę mięśni oraz Patrycji ‘Stefanowi’ Stefanowskiej za ogarnięcie strony technicznej wykonywanych prac. Na Waszą cześć: hip-hip-hurrra!
Niestety jednak sprzątanie nie zostało jeszcze pomyślnie zakończone (pozostało jakieś 10% prac wykończeniowych ), w związku z czym dokumentacja fotograficzna zostanie dołączona już po ostatecznym zakończeniu sprzątania. Kto jednak widział magazyn sprzed dzisiejszego dnia może się nieco zdziwić!

Post Author: Kamil Żak