START HARCERSKI- DZIEŃ PIERWSZY

Pierwszy dzień biwaku zorganizowanego przez PDW Niezgodni i Hufca Mysłowice za nami! Co było? O rany, czego nie było! Po rejestracji i apelu (na którym Próbna Drużyna Wędrownicza Niezgodni stała się 5 Drużyną Wędrowniczą- gratulujemy!) przyszedł czas na grę terenową. Cyrylica, kabadi,  łuk, czajniczek, tor przeszkód, pantomima i pokemony oraz wykonywanie czekoladowego kebabu! Mnóstwo atrakcji! Zaraz potem przyszedł czas na długo wyczekiwane Potyczki Azjatyckie- było super! Wszystkie drużyny biorące udział w Starcie Harcerskim przygotowały się fenomenalnie!  Cieszymy się z kreatywności i zaangażowania, które było widoczne. Ciąg dalszy dnia to Jugger, wykonywanie bransoletek, origami, pląsy oraz kominek, na którym byli także rodzice uczestników druha Jakuba- również gratulujemy! Teraz już wszyscy odpoczywają, ale czy sen będzie nieprzerwany aż do rana? Ha! Nie możemy tego zdradzić. Dobranoc, do jutra : )

dsc_0863 dsc_0971 dsc_1002 dsc_1027 dsc_1065 dsc_1100 dsc_1117 dsc_1213

Post Author: Kamil Żak