UWAGA! ATTENTION! ACHTUNG!

W związku z absencją na dzisiejszej (ustalonej wspólnie 24 listopada) zbiórce 90% drużynowych, Komendant Hufca zwołuje alarmową zbiórkę dnia 26 stycznia 2016r.

Przypominamy, iż w przypadku nieobecności drużynowego, obowiązkowo zastępować go powinna odpowiedzialna osoba, która następnie przekaże zainteresowanym wszystkie informacje. W związku z kilkoma ważnymi niuansami i innowacjami, które zostaną przekazane na wtorkowej zbiórce mamy jednak szczerą nadzieję zobaczyć Was -drodzy drużynowi- pierwszy raz w tym roku osobiście! : )

Kontynuując przyznawanie punktów dla obecnych na zbiórkach drużynowych, dzisiejsze 2 pkt dzięki niezawodnej pamięci i nienagannemu umundurowaniu zdobyła sam. Barbara Pączek z 1 ŚDH Albatrosy. Gratulujemy!