VIII MISTRZOSTWA PŁYWACKIE CHORĄGWI ŚLĄSKIEJ ZHP

Druhny i Druhowie,

Komenda Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice serdecznie zaprasza reprezentacje wszystkich hufców naszej chorągwi do udziału w VIII Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Śląskiej ZHP. Patronat Honorowy nad Mistrzostwami objęła Poseł na Sejm RP Pani Małgorzata Pępek. Tegoroczne mistrzostwa odbędą się 5 marca o godz. 9:00 na basenie „Wodnik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach. Koszt udziału, to jedyne 5 zł. Zgłoszenia zainteresowanych reprezentacji od 3 lutego do 3 marca 2016r. poprzez serwis internetowy Mistrzostw Pływackich – mistrzostwaplywackie.blogspot.com oraz bezpośrednio na mistrzostwaplywackie.zgloszenia24.pl .

Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej, to impreza, która na stałe wpisała się już do harcerskich przedsięwzięć o wymiarze wojewódzkim. Każdego roku zawody te, cieszą się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży. W zawodach bierze udział średnio ponad 150 uczestników z różnych części województwa Śląskiego. Stanowią one doskonałą okazję do współzawodnictwa, popularyzacji pływania i sportu oraz integracji środowisk harcerskich. To także okazja, do pokazania całorocznych przygotowań pod okiem instruktorów oraz sięgnięcia po medale i puchary!

hm. Marek Majewski HR
Szef Zespołu Promocji i Informacji
Hufca ZHP Czechowice-Dziedzice

REGULAMIN    Karta startowa   Zgłoszenie

baner_mpchsl16

Post Author: Kamil Żak