WEEKEND HORRORÓW- PRAWIE JAK PIĄTEK 13-GO

W dniach 28-29 listopada Fundacja Horyzont Zdarzeń zaprosiła harcerzy z Hufca Mysłowice na pełen adrenaliny weekend grozy.

Młodzież wzięła udział w larpie, czyli grze terenowej z odgrywaniem ról. Gra nosiła tytuł Until Down i rozgrywała się w świecie horroru, w którym to na graczy czekały do rozwiązania tajemnice grasujących po mieście przerażających istot. Na graczy czekały starcia z niebezpieczeństwami czyhającymi na nich w ciemnych zaułkach, a pozbawienie graczy światła nadawało klimat grozy i sprawiało, że gracze byli skazani na wzajemną pomoc. Dzięki działaniu drużynowemu rozwikłano tajemnicę oraz udało się zebrać wszystkie fragmenty radia, przez które mogli wezwać pomoc. By rozładować napięcie wszystkich zaprosiliśmy do wspólnej rozgrywki Jugger oraz innych atrakcji z użyciem broni bezpiecznej. Dla wciąż głodnych emocji grozy przygotowana została noc filmowa w klimacie horrorów.

Adrenalina trzymała uczestników do samego świtu, po którego nastaniu nastąpił najgroźniejszy moment…czyli sprzątanie szkoły i sprawdzenie jej przez Komendanta 🙂 Uczestnicy weekendu grozy, zmęczeni ale zadowoleni rozjechali się do domów.

DSC08738 DSC08715

Post Author: Kamil Żak