WIGILIA INSTRUKTORSKA

Serdecznie zapraszamy wszystkich instruktorów Hufca ZHP Mysłowice oraz drużynowych do wspólnej Wigilii w naszym wyremontowanym Biurze Hufca przy ul. Mikołowskiej 3. Wigilia odbędzie się 15 grudnia (wtorek) o godzinie 18:00. Jak głosi tradycja- wigilijny stół powinien zaserwować swoim gościom 12 potraw. Niestety jednak Hufiec nie dysponuje odpowiednimi funduszami na przygotowanie poczęstunku, zaś magiczne zaklęcie „Stoliczku nakryj się!” chyba nigdy nie działało… Prosimy o pomoc! Jeśli tylko macie taką możliwość- wraz ze świąteczną atmosferą bardzo prosimy o przygotowanie jedzenia we własnym zakresie- może nawet uda się skompletować 12 potraw? 😀 Masz pomysł na potrawę, którą przygotujesz? Napisz to w komentarzu! Do zobaczenia przy Naszym Hufcowym Wigilijnym Stole!

Post Author: Kamil Żak