WIGILIA WĘDROWNICZA W GÓRACH 2015

WWWGWigilia Wędrownicza w Górach to impreza, podczas której co roku spotykają się wędrownicy z zaprzyjaźnionych hufców. Pierwsze spotkanie zostało zorganizowane przez Hufiec Ziemi Będzińskiej w 2009r w Chatce Gibasówce. Od tego czasu uczestnicy WWWG – bo taką uproszczoną nazwę przyjęła impreza – odwiedzili m.in. Chatkę na Lasku, Pietraszonkę, Chatkę Adamy, a nawet Schronisko w Dolinie Będkowskiej. Zwyczajem podczas WWWG jest wędrówka do schroniska, w którym później przygotowujemy kolację wigilijną i wręczamy sobie wzajemnie własnoręcznie wykonane prezenty. Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za przygotowanie jednej potrawy i jednego prezentu.

W tym roku WWWG odbywa się w Chatce na Zagroniu.

Data to 28-29.12.2015r., a więc świetna okazja, aby od razu po Wigilii wyruszyć na Sylwestra w górach! Serdecznie zapraszamy wszystkich wędrowników.

Więcej informacji pojawi się na facebookowym wydarzeniu :

WWWG 2015 oraz na fanpage’u WWWG

Post Author: Kamil Żak